Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg

CZYSZCZENIE DRÓG I CHODNIKÓW


Czyszczenie dróg i chodników Utrzymanie dróg i chodników w dobrym stanie w znacznym stopniu wpływa na bezpieczeństwo pieszych oraz pojazdów poruszających się po nich. Wszelkiego rodzaje zanieczyszczenia tj. Pył, kurz, różnego rodzaju wycieki z pojazdów, liście i inne znacznie pogarszają przyczepność. Dla tego oferujemy profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia dróg i chodników. Posiadamy specjalistyczny sprzęt pozwalający w szybki i wydajny sposób wykonywać zlecone nam zadania. Chcąc sprostać państwa wymaganiom ciągle rozwijamy nasze zaplecze maszynowe oraz szkolimy swoich pracowników.
Posiadamy zamiatarki przystosowane do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń (boczna szczotka talerzowa oraz szczotka walcowa znajdująca się pod samochodem). Podczas czyszczenia dróg i chodników zanieczyszczenia są zbierane do zbiornika.