Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg Stanbruk, stan-bruk, budowa i remonty dróg

USŁUGI MASZYNAMI BUDOWLANYMI


Usługi maszynami budowlanymi Świadczymy usługi maszynami budowlani takimi jak koparka, koparko ładowarka, walec. Nasza doświadczona kadra operatorów sprosta nawet najcięższym wyzwaniom zapewniając wysoki poziom świadczonych usług.

  • Koparko ładowarka - bardzo wszechstronna maszyna pozwalająca na między innymi na wykonywanie prac związanych z wyrównywaniem terenu, usuwaniem warstw ziemi, kuciem asfaltu i betonu, załadunkiem samochodów oraz wykonywania wszelkiego rodzaju prac ziemnych.
  • Koparka - ciężka maszyna gąsienicowa która sprosta każdemu wyzwaniu od robót ziemnych po prace związane z rozbiórką i wyburzeniem.
  • Walec - choć walec kojarzy się głównie z budową dróg to przydaje się również podczas utwardzania terenu, praz związanych z układaniem kostki brukowej oraz innych czynnościach związanych z budową nawierzchni. Posiadamy ciężkie walce drogowe oraz małe zagęszczarki.

    Zapraszamy do współpracy.